هزینه نصب دزدگیر منزل

هزینه نصب دزدگیر منزل

هزینه نصب دزدگیر منزل

امروزه برای داشتن امنیت و آرامش خاطر بیشتر نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر از ابتدایی ترین اقدامات برای محل کار و زندگی میباشد ولی آیا میدانید هزینه نصب دزدگیر منزل در تهران چقدر است؟

شما با نصب دزدگیر و یا دوربین مدار بسته بیشترین جلوگیری را از خطر سرقت و یا کلاهبرداری انجام داده اید.

شما با پرداخت یکبار هزینه نصب دزدگیر منزل و یا محل کار امنیت جان و مالتان را تضمین میکنید. ما در این مقاله شما را با انواع دزدگیر و هزینه نصب آن آشنا میکنیم و به شما آموزش میدهمی که چگونه هزینه نصب دزدگیر منزل را قبل از شروع فعالیت نصب و راه اندازی دزدگیر مورد بررسی قرار می دهیم.

چرا باید دزدگیر منزل نصب کنیم؟

نصب دزدگیر در منزل به دلایل زیادی توصیه می‌شود. در ادامه به برخی از این دلایل اشاره می‌کنم:
 1. امنیت خانه: دزدگیر به شما امکان می‌دهد تا منزل خود را در مقابل تهدیدات خطرناک مانند سرقت‌ها و نفوذهای غیرمجاز محافظت کنید. این سیستم می‌تواند به عنوان یک پیشگیری مؤثر عمل کند و دسترسی افراد نامجاز به ملک شما را محدود کند.
 2. آرامش خاطر: با نصب دزدگیر، احساس آرامش خاطر و اطمینان از امنیت خانه خود داشته باشید. این موضوع باعث کاهش استرس و نگرانی‌های مربوط به امنیت خانه می‌شود.
 3. پیش‌آگهی به مراجع مربوطه: در صورتی که دزدگیر فعال باشد و تلاشی برای نفوذ به خانه شما انجام شود، سیستم به صورت خودکار به مراجع امنیتی یا پلیس اعلام خواهد کرد. این باعث افزایش احتمال دستگیری دزدان می‌شود.
 4. محدود کردن خسارت: در صورتی که دزدان به خانه وارد شوند، وجود دزدگیر باعث می‌شود که فرصت و حداقل زمان لازم برای آنها افزایش یابد. این موضوع می‌تواند خسارات وارده به مال و ممتلکات شما را کاهش دهد.
 5. کنترل از راه دور: بسیاری از سیستم‌های دزدگیر امکان کنترل از راه دور را فراهم می‌کنند. این به شما امکان می‌دهد تا به طور دوری و با استفاده از تلفن همراه یا دستگاه‌های مشابه وضعیت دزدگیر را نظارت کنید و در صورت لزوم اقدامات لازم را انجام دهید.

در نهایت، نصب دزدگیر به شما کمک می‌کند تا از امنیت خانه و محتویات آن حفاظت کنید و احساس اطمینان و آرامش خاطر داشته باشید.

هزینه نصب دزدگیر منزل

هزینه نصب دزدگیر منزل

انواع دزدگیر منزل

امروزه تمام افراد برای حفاظت از خانه و ماشین و اموال شخصی خود از خطر سرقت سارقین و محافظت از حریم شخصی خود برای منازل مایل به نصب دزدگیر میباشند اما اصلی ترین سوالی که بعد از تصمیم گیری برای نصب دزدگیر در ذهنشان پدیدار میشو هزینه نصب دزدگیر منزل است ولی باید انواع دزدگیر منزل را بشناسیم تا بتوانیم بر اساس آن هزینه هار مورد بررسی قرار بدهیم.

برای پاسخ به این سوال در ابتدا باید با انواع دزدگیرهای منزل آشنا شوید تا در ادامه به قیمت آنها نیز بپردازیم.

ما در این قسمت شما را با 5 نوع از انواع دزدگیر منازل آشنا میکنیم.

1- دزدگیر باسیم :

دزدگیر با سیم جزء مرسوم ترین دزدگیر منازل به شمار می آید که باید در محل نصب دزدگیر سیم کشی صورت بگیرد و برای فعال شدن به یک سنسور مرکزی نیاز دارد، بزرگترین مزیت این نوع دزدگیر، این است که برای نصب دزدگیر منزل بسیار پایدار می باشد و کمترین نویز را در تمام دزدگیرها دارد.

2- دزدگیر بی سیم :

این نوع از دزدگیر ها به دلیل جمع و جور بودن و همچنین عدم نیاز به کابل کشی از پرطرفدار ترین نوع دزدگیر های منازل میباشد و همچنین به خوبی امنیت محیط را برقرار میکند. دزدگیرهای بیسیم نسبت به سایر دزدگیرهای منازل کمی گران تر است.

3- دزدگیر آژیردار :

از ابتدایی ترین نوع دزدگیر های منازل میتوان به دزدگیر آژیر دار اشاره کرد، این نوع از دزدگیر ها تنها قادر به آژیر کشیدن میباشند و هزینه نصب دزدگیر منزل از نوع دزدگیر آژیر دار بسیار ارزان تر از سایر دزدگیرها است.

4- دزدگیر تحت شبکه :

این نوع از دزدگیر ها بسیار پیشرفته و مدرن میباشند و بیشتر در محیط های فوق امنیتی از آن استفاده میکنند. دزدگیر تحت شبکه همانند یک دوربین مدار بسته اعمال میکند و قادر به نظارت کل محیط و همچنین نمایش آن توسط یک مانیتور را دارد، بزرگترین مزیت این نوع دزدگیر منزل این است که قابلیتهای هوشمندسازی را دارد و برای اماکن هوشمند و Smart Home ها این مدل از دزدگیر بسیار مناسب است و جز گرانترین دزدگیرهای منزل هستند و هزینه نصب دزدگیر منزل این مدل دزدگیر بسیار زیاد است.

5- دزدگیر سیم کارتی :

یک نوع دیگر از دزدگیر های منازل، دزدگیر سیم کارت خور است که در صورت عدم حضور در محل مورد نظر نیز با ورود افراد غیر مجاز با شماره ثبت شده تماس گرفته میشود و در سال 1400 به بعد تمامی دزدگیر منزل دارای این ویژگی هستند زیرا نصب راحتی دارد و قابلیتهای بسیار زیادی را برای منزل به ارمغان دارد.

 

دزدگیر دوربین دار چیست

یکی دیگر از روش های جلوگیری از سرقت برای منازل استفاده از دزدگیر دوربین دار است.

دزدگیر دوربین دار مجموعه کاملی از یک سیستم امنیتی به شمار می آید که شامل یک عدد دزدگیر و یک دوربین مدار بسته کوچک است که این نوع از دزدگیر مجهز به سنسور حرکتی میباشد و با استفاده از سیم کارت به پنل مرکزی متصل میشود.

دزدگیرهای دوربین دار با ارسال پیامک، تماس و صدای آژیر مانع از سرقت میشوند.

این نوع از دزدگیر ها پیشنهاد ویژه ای برای نصب به عنوان دزدگیر منزل است.

هزینه نصب دزدگیر منزل چقدر است؟

هزینه نصب دزدگیر منزل ممکن است بسیار متغیر باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع دزدگیر، اندازه منزل، پیچیدگی نصب، شرکت انجام دهنده نصب، و منطقه جغرافیایی. در ایران، هزینه‌ها ممکن است در بازه‌های مختلف قرار بگیرد.

دزدگیرها معمولاً به دو دسته سیمی و بی‌سیم تقسیم می‌شوند، که هر کدام هزینه‌های نصب متفاوتی دارند. دزدگیرهای بی‌سیم معمولاً نصب آسان‌تری دارند اما هزینه آنها اغلب بیشتر از دزدگیرهای سیمی است.

به طور تخمینی، هزینه نصب دزدگیر منزل ممکن است در بازه‌ی ۱ تا ۳ میلیون تومان یا بیشتر قرار بگیرد. اما بهتر است با شرکت‌های مختلف تخصصی در زمینه دزدگیر و نصب تماس بگیرید تا دقیقاً هزینه‌های مرتبط با منزل خود را بدانید. همچنین، حتماً قبل از تصمیم‌گیری، نیازمندی‌های امنیتی خود را با کارشناسان مشورت کنید تا دزدگیر مناسبی انتخاب کنید.

شاید برای شما سوال پیش آید که متراژ ساختمان در هزینه نصب دزدگیر منزل په تاثیری دارد؟

هرچه متراژ محل مورد نظر بیشتر باشد تعداد سنسور ها و کابل کشی ها بیشتر میشود و باعث میگردد که هزینه نصب دزدگیر منزل افزایش پیدا کند.

نکات کلیدی برای نصب دزدگیر منزل

برای اینکه نصب دزدگیر منزل اصولی باشد باید برخی از نکات کلیدی را در نصب  در نظر گرفت تا بیشترین کارایی را از دزدگیر منزل داشته باشیم که این موارد عبارتند از:

 • پنل مرکزی را در محیطی قرار دهید که گرم و مرطوب نباشد.
 • در نزدیکی پنل مرکزی امکان دسترسی به برق و یا پریز برق باشد.
 • مکان انتخاب شده برای نصب پنل مرکزی در دسترس باشد تا تنظیمات را به راحتی بتوان انجام داد.
 • در مکان انتخاب شده بذای نصب پنل مرکزی باید کابل های ورودی و خروجی سنسورها و آژیر ها به راحتی امکان پذیر باشد.
 • پنل مرکزی دزدگیر باید در مکانی نصب شود که ریموت کنترل آن برد ککافی را داشته باشد.
 • برای انتخاب و نصب دزدگیر های سیم کارتی مکان مد نظر باید آنتن کافی را داشته باشد.

رعایت هر کدام از موارد بالا در نصب دزدگیر منزل باعث خواهد شد تا بیشترین کارایی را انواع دزدگیر نصب شده خواهیم داشت(البته این موارد باعث خواهد شد که هزینه نصب دزدگیر منزل افزایش یابد که مسلما ارزش دارد) و مشکلات دزدگیر در آینده کمتر خواهد شد.

بررسی هزینه نصب دزدگیر منزل نسبت به کیفیت

مشکلات احتمالی دزدگیر منزل

دزدگیرهای منازل نیز همانند سایر وسایل ممکن است به مرور زمان دچار مشکل و ایراد شوند که در صورت بروز همچین اتفاقاتی هیچ جای نگرانی نیست و با کمک گرفتن از یک تیم متخصص تعمیر به راحتی میتوان مشکل را برطرف ساخت و رعایت موارد فنی باعث تغییر در هزینه نصب دزدگیر منزل میشود زیرا نصابهای ارزان قیمت حتما کیفیت را کاهش خواهند داد.

شرکت چشمان بیدار آریا علاوه بر داشتن فروشگاهی بزرگ که شامل تمام تجهیزات سیستم های امنیتی و نظارتی است، تیم متخصص تعمیرات و تعمیرگاهی بزرگ را نیز دارد که هرگونه خرابی در دوربین های مدار بسته و دیگر وسایل سیستم های امنیتی را تعمیر میکنند.

از عمده ترین مشکلات بوجود آمده در دزدگیر های منزل میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

1- اگر دزدگیر در طول روز بی دلیل به صدا دربیاید احتمال بسیار بالا در معرض مستقیم نور خورشید قرار گرفته است که چشمی دزدگیر را تحریک کرده و توهم مزاحمت و یا سرقت ایجاد کرده است.

2- اگر دزدگیر چند دقیقه بعد از فعال شدن به صدا دربیاید احتمال زیاد باتری دزدگیر به مشکل برخورده است و باید تعویض گردد.

3- اگر دزدگیر بلافاصله بعد از فعال شدن به صدا در بیاید احتمال زیاد فیوز دستگاه با مشکل مواجه گشته است و در صورت سالم بودن فیوزها باید سنسور ها را مورد بررسی قرار داد.

کلام آخر

ما در این مقاله شما را با انواع دزدگیر و همچنین هزینه نصب دزدگیر منزل آشنا کردیم.

شما میتوانید برای اطلاع دقیق تر از هزینه نصب دزدگیر منزل و یا هر نوع دوربین مدار بسته ای با تیم نصب شرکت چشمان بیدار آریا در تماس باشید تا با یک کیفیت تضمین شده و قیمت منصفانه تجربه یک نصب ایده آل را برای شما فراهم سازند و همچنین امنیت و آرامش را برای محل کار و زندگی شما به ارمغان بیاورند.

به صورت تقریبی در مهر ماه سال 1402 هزینه نصب دزدگیر منزل حدودا بین 2.5 میلیون تومان تا 4 میلیون تومان می باشد که در این اعداد تمامی هزینه ها پیش بینی شده است.

دسته بندی :

تاریخ انتشار :

فهرست محتوا

دیدگاه

Comments are closed.