نصب سیستم صوتی و تصویری

نصب سیستم صوتی و تصویری

نصب سیستم صوتی و تصویری سالن کنفرانس

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید ...

در راستای مدیریت سالن های بزرگ و همچنین سازمان های بزرگ و دارای چندین طبقه از راه دور و یا از مرکز کنترل نیاز به تجهیزات قابل کنترل صوتی وجود دارد تجهیزات صوتی مبتنی بر شبکه و یا سیستم‌های قدیم آنالوگ( نصب سیستم صوتی و تصویری ) یک راهکار جامع مدیریت صوتی از قبیل اعلام عمومی و یا پیجینگ های صوتی می باشد استفاده از سیستم صوتی مدیریت شده یکی از روش های مدرن و کاملاً به روز در تمامی مراکز تجاری و و اداری بزرگ و همچنین سالن های تولید می باشد. تمامی سیستم های صوتی و تصویری سالن همایش ها و کنفرانس ها که بر روی میز ریاست جلسه و یا به صورت سیستم های بلندگو های جانبی و یا سایر تجهیزات مانند دوربین کنفرانسی جهت تصویربرداری اتوماتیک و چرخش خودکار دوربین مداربسته سمت گوینده اصلی یکی از خدمات اصلی است که توسط شرکت چشمان بیدار آریا در حوزه سیستم های صوتی تصویری همایش ها ارائه می گردد. شرکت چشمان بیدار آریا با تجربه بسیار قوی در راه اندازی انواع سیستم های صوتی تصویری همایش ها و کنفرانس های بزرگ آماده ارائه تمامی خدمات ها اعم از نصب و راه اندازی و اجرای همایشها و کنفرانس های شما می باشد.

نحوه استفاده از خدمات نصب سیستم صوتی و تصویری سالن همایش

نحوه استفاده از خدمات شرکت چشمان بیدار آریا

راه اندازی سیستم صوتی و تصویری اجلاس

سیستم میکروفن کنفرانس

سیستم میکروفون کنفرانس یکی از تجهیزاتی است که به صورت پنل رومیزی جهت دسترسی گوینده به میکروفون و همچنین پورت هایی مانند پورت LAN , HDMI و شارژهای موبایل و پاور میباشد.
سیستم صوتی کنفرانس یکی از پر اهمیت ترین تجهیزاتی که در یک همایش و یک سالن کنفرانس می بایست رعایت شود زیرا صدای کاملا شفاف و میزان کیفیت بالا تاثیر بسزایی در برگزاری مراسم و همایش دارد بنابراین سیستم صوتی کنفرانس خبری از برندها و تجهیزات بسیار با کیفیت تهیه شود البته در نظر بگیرید که نصب و راه اندازی سیستم صوتی سالن کنفرانس از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار است و رعایت کردن استانداردها و موارد مهم و مطابق با استانداردهای روز دنیا یکی از فعالیتهای که توسط شرکت چشمان بیدار آریا در حوزه نصب و راه اندازی سیستم صوتی کنفرانس و مخصوصاً میکروفون های کنفرانس رعایت می شود.
اهمیت کیفیت صدا در سالن های کنفرانس و همایش تاثیر قابل توجهی در کیفیت صدای پخش شده در سالن را به میکروفون ها و آمپلی فایر ها ارتباط می دهد در صورتی که مطابق با محاسبات علمی مشخص شده است که زوایای نصب بلندگو ها نحوه کابل کشی و حتی حجم صدای انتخاب شده در بالانس میکروفون و بلندگو تاثیر بسزایی در کیفیت صدا دارد بنابراین لازم است که انتخاب نوع تجهیزات و حتی محل قرارگیری آن ها توسط مهندسین دارای تجربه و دانش کافی جهت مدل سازی اتاق کنفرانس بر اساس محاسبات آکوستیک صوتی صورت پذیرد.

راه اندازی سیستم صوتی سالن کنفرانسی

سیستم صوتی عمومی که جهت پخش صداهای مورد نیاز در مکانهای باز و بدون هیچ گونه تداخل فرکانسی می باشد لازم است که برای سیستم صوتی عمومی از تجهیزات خاص و آمپلی فایر های مخصوصی استفاده شود که حجم صدای قابل قبول و همچنین کیفیت و شفافیت خوبی را ایجاد کند.
سیستم صوتی عمومی اصولاً در محیط‌های باز نصب می شود بنابراین انتخاب برند تجهیزات و همچنین خدمات پس از فروش ای که آنها به این تجهیزات و بلندگوهای سیستم صوتی عمومی ارائه می دهند در انتخاب مدل تجهیز بسیار حائز اهمیت است، میکروفون سیستم صوتی که قرار است و صدای آن در محیط باز پخش شود لازم است که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و مانند میکروفون های مدرسه نباشد زیرا میکروفون های سیستم صوتی عمومی لازم است که قابلیت تنظیم حجم صدا را به صورت اتوماتیک در آمپلی فایر که به آن متصل می شود داشته باشد و حذف کردن صدای اطراف و تنها اجازه عبور به صدای گوینده با کیفیت بالا و بدون هیچ گونه نویز را به آمپلی فایر بدهد د بنابراین در صورتی که قصد خرید و یا نصب و راه اندازی سیستم صوتی عمومی را دارید به شما توصیه می کنیم که حتما از خدمات یک شرکت معتبر که دارای خدمات پس از فروش در زمینه سیستم های صوتی و تصویری مخصوصاً برای سیستم های صوتی کنفرانس ها و همایش ها هستند را انتخاب نمایید.

تجهیزات صوتی تحت شبکه

تجهیزات صوتی تحت شبکه یا همان IP Network PA system یکی از روشهای سیستم صوتی و مخصوصا پیجینگ است که در آن برای انتقال صوت از بستر شبکه و مبنای IP است و یکی از روشهای مدرن است که شما توانایی کنترل و پخش صدا را به صورت کنترل شده و قابل کنترل شده در تمام بلندگوها را دارد.
با استفاده از این سیستم صوتی تحت شبکه مدیر کل سامانه سیستم صوتی را برعهده گرفت و برای هرکدام یک ویژگی خاص مانند حجم صدا و خاموش و روشن بودن و یا حتی پخش همزمان اصوات مختلف در بلندگوهای متفاوت میباشد که تنها در این راهکار قابل ارائه است و در راهکارهای سنتی غیر ممکن می باشد.
تجهیزات مورد استفاده از سامانه صوتی تحت شبکه بسیار متفاوت با سامانه های قدیمی و متفاوت است و برای خرید و نصب سیستم صوتی تحت شبکه باید از دانش و کافی در زمینه سیستم های صوتی و تصویری و همچنین شبکه کامپیوتر میباشد و میبایست برای تمام ایسن سیستمخها و تجهیزات علاوه بر تجربه دانش اکادمیکی لازم را نیز داشته باشد.
موارد مهمی که لازم است برای راه اندازی سیستم صوتی تحت شبکه عبارت است:
– راه اندازی آمپلی فایر تحت شبکه
– سیستم پیجینگ و پیام رسانی در سیستم صوتی تحت شبکه
– راه اندازی بستر سیستم صوتی تحت شبکه
– زون بندی( گروه بندی) سیستم صوتی تحت شبکه
برای خرید تجهیزات سیستم صوتی تحت شبکه لازم است به امکانات و ویژگی های هر کدام از برندهای انها را بدانیم که برای هرکدام از آنها چه کاربردی دارد ولی باید بدانیم که تجهیزات سیستم صوتی تحت شبکه نحوه خدمات پس از فروش برای آنها می باشد.

مانیتورهای شهری

مانیتورهای شهری یکی از تجهیزات سیستم های صوتی و تصویری برای مراکز بزرگ مانند مراکز همایش و سالن های کنفرانس و همچنین برای نصب در پارکها و فضای باز میباشد ولی یکی از کاربردهای مانیتورهای شهری در باغهای و تالارهای برگزار کننده مراسمهای خاص میباشند.
مانیتورهای شهری در کیفیت های متفاوت و دقت های نمایش تصاویر گوناگون با رزولوشن ها و کیفیت های گوناگون و از همه مهم تر حجم رنگی متفاوت میباشد یکی از این تفاوت های مانیتور های شهری به سایز آن ها و همچنین تفکیک رنگ های آن می باشد.
شرکت چشمان بیدار آریا دارای چندین مانیتور شهری در سایزهای مختلف و مناسب برای نصب در مرکز همایش ها به سالن های کنفرانس و همچنین تالارهای برگزارکننده مراسم متفاوت می باشد.
توانایی ارائه مانیتور ها را به صورت دائم و همچنین اجاره ای برای راه اندازی مراسم های شما را داریم در صورت نیاز به ارائه خدمات اجاره مانیتور شهری می توانید با شرکت چشمان بیدار آریا تماس گرفته تا بهترین مانیتور را در کمترین زمان به شما ارائه دهیم.

آیا نیاز به نصاب سیستم های صوتی و تصویری برای سالن همایش و یا سالن کنفرانس دارید؟

با مشاورین چشمان بیدار آریا در ارتباط باشید