نصب آیفون تصویری در تهران

نصب آیفون تصویری

نصب آیفون تصویری

با ما تماس بگیرید ...

آیفون تصویری یکی از وسایل ارتباطی بین داخل واحد آپارتمان و یا منزل با محیط بیرون می باشد شما میتوانید افراد بیرون را قصد ورود به منزل شما را دارند، مشاهده کنید و اجازه ورود به آنها را صادر کنید یا با آنها بتوانید مکالمه دوطرفه داشته باشید، آیفون تصویری اولین بار در سال 1380 وارد ایران شد و نصب آیفون تصویری در ایران آغاز شد.
دراوایل آیفون تصویری تنها یک وسیله تشریفاتی بود در محله های بالا و پولدار تهران مورد استفاده قرار می گرفتولی بعدها با مشخص شدن اهمیت استفاده از این وسیله استفاده گسترده تری در بازار کل ایران را به خود اختصاص داد، شرکت های مختلف اقدام به واردات این محصول و یا تولید آن در داخل می کردند و شرکت های بسیاری وظیفه نصب آیفون تصویری و همچنین خدمات تعمیرات و خدمات پس از فروش آیفون تصویری را برعهده گرفتند.
شرکت چشمان بیدار آریا به واسطه تجربه چندین ساله در حوزه سیستم های حفاظتی و نظارتی پس از اینکه خلل دانش و سواد کافی را در سایر شرکت های نصب و راه اندازی آیفون تصویری جدید پا به این صنعت گذاشت تا بتواند در این حوزه نیز همچون سیستم های دوربین مداربسته طلایه داره تجهیزات آیفون تصویری باشد و نصب آیفون تصویری را در خدمات فنی خود قرارداده است.

آیفون تصویری

انواع آیفون تصویری

آیفون های تصویری از نظر کارکرد به دو دسته کلی سیستم های آنالوگ و سیستم های دیجیتال تقسیم بندی می شود،منظور از سیستم آنالوگ آیفون تصویری نحوه سیم کشی آنها می باشد به ازای هر یک دوربین یک کابل مشخصی برای پنل داخل آپارتمان ارسال شده است و سیستم های دیجیتال شیوه کدی را برای ارتباط بین پنل بیرون و گوشی داخل آپارتمان مهیا می کند.

در سالیان اخیر آیفون های تصویری آنالوگ مورد استفاده بود و اکثرا شما این سیستم ها را بر روی ساختمان ها مشاهده کردیم اما و امنیتی آنها و همچنین سیم کشی پرهزینه و خدمات پس از فروش بسیار گران این سیستم ها باعث شد که به فکر تولید سیستم های دیجیتال باشند همزمان با گسترش تعداد واحدهای آپارتمانی در یک مجتمع و عدم امکان قرار دادن دکمه و زنگ برای هر واحد سیستم های آیفون تصویری دیجیتال مورد استفاده قرار گرفت و یکی از پر کاربرد ترین وسایل ارتباطی از داخل ساختمان با محیط بیرون آیفون تصویری دیجیتال می باشد و از آنچه در آینده در مورد آیفون تصویری صحبت خواهیم کرد صرفاً منظور آیفون تصویری دیجیتال می باشد.

بزرگترین مزیت آیفون تصویری دیجیتال نسبت به آیفون تصویری آنالوگ امکان برنامه ریزی برای گسترش آن به هر میزانی که شما بخواهید ممکن می باشد و همچنین حتی می توانید کنفرانس های داخلی تهیه یک رمز برای باز کردن درب عبور و یا مستقر کردن لابی من و نگهبان در ارتباط مستقیم با آن را توسط آیفون تصویری دیجیتال به راحتی میتوان انجام داد در حالی که در آیفون تصویری آنالوگ این امر نیاز به سیم کشی و عملاً در بعضی مواقع غیر ممکن می باشد.

نصب و راه اندازی آیفون تصویری
لوگو آیفون تصویری

آیفون تصویری دیجیتال

انواع آیفون تصویری دیجیتال

آیفون های تصویری دیجیتال انواع مختلفی از نظر شکل ظاهری و امکانات متفاوتی که هرکدام دارند به دسته های مختلفی تقسیم می شوند ولی به صورت کلی انواع آیفون تصویری دیجیتال دسته دو سیم و سیم تقسیم می شوند.

 مهمترین این ویژگی که انواع آیفون تصویری باید داشته باشند این است که قابلیت ذخیره سازی عکس افرادی که مراجعه کرده اند و یا فیلم های آنها قابل ذخیره سازی بر روی مموری های داخل آیفون تصویری باشد البته ویژگی های متنوعی هر کدام از این انواع آیفون تصویری دارند که در ادامه آنها را معرفی میکنیم.

خرید آیفون تصویری

ویژگی های آیفون تصویری

آیفون تصویری فارغ از برند و کشور سازنده لازم است که ویژگی های زیر را حداقل داشته باشد داشتن امکانات زیر در زمان نصب آیفون این موارد را از شرکت ارائه دهند بخواهید.
قابلیت ذخیره سازی عکس و فیلم کسانی که سنگ منزل را میزنند
امکان اتصال آیفون تصویری به موبایل در زمانی که در منزل حضور ندارید
امکان برقراری ارتباط بین واحدهای آپارتمان استفاده از قابلیت اینترکام
صفحه نمایش رنگی بزرگ
قابلیت تنظیم صدای زنگ
قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی
امکان استفاده از حافظه جانبی RAM
امکان اتصال به دوربین مدار بسته
امکان باز کردن درب پارکینگ
قابلیت ضد آب بودن
قابلیت نصب تو کار جهت جلوگیری از سرقت آیفون تصویری
سیم کشی ساده و آسان
و….
تمام ویژگی هایی که در بالا گفته شد عنوان حداقل های یک سیستم آیفون تصویری دیجیتال مدرن درسال۱۴۰۱ می بایست برای تمامی آیفونهای تصویری تعبیه شود بنابراین در قطب کنیم که هر برند که قصد خرید آیفون تصویری و پنل آیفون تصویری را دارید می توانید با ویژگی های بالا مقایسه کنید تا بهترین آیفون تصویری را خریداری کنید اما از همه اینها مهمتر این است که نصب آیفون تصویری باید به گونه ای باشد که قابلیت های فوق را بتوانند پشتیبانی کند بنابراین از من از یک شرکت که دارای سابقه و تجربه کافی در حوزه سیستم های حفاظتی و نظارتی و مخصوصاً آیفون تصویری استفاده کنید

معرفی تجهیزات آیفون تصویری

آیفون تصویری از تجهیزات قسمت های زیر تشکیل شده و برای کارکرد صحیح و نصب آیفون تصویری لازم است که ۴ آیتم زیر به صورت کامل نصب و راه اندازی شود :

صفحه نمایش ( مانیتور)

صفحه نمایش آیفون تصویری یا گوشی آیفون تصویری مهمترین قطعه این وسیله پرکاربرد در منزل های مسکونی می باشد که از یک گوشی برای رد و بدل شدن صدا بین پنل و شخص پشت صفحه نمایش بهره می برد و دارای یک صفحه نمایش رنگی و یا سیاه سفید جهت نمایش دوربین داخل آیفون تصویری می باشد.
صفحه نمایش آیفون تصویری تمامی امکاناتی را که قرار است به کار برده را ارائه دهد را می بایست در روی ال سی دی خود نشان دهد.

قفل باز کن

وسیله قفل باز کن در واقع همان محرک اصلی آیفون تصویری میباشد که کاربر می تواند فرمان های باز کردن درب نفر رو و یا درب پارکینگ را با استفاده از آیفون تصویری و مخصوصاً صفحه نمایش آن صادر کند.

پنل جلو درب

پنل جلوی درب وسیله ای است که افرادی که قصد ورود به ساختمان را دارند با استفاده از دکمه هایی که روی آن قرار گرفته شماره واحد مربوطه را فشرده و و با افراد داخل واحد از طریق پنل جلوی درب گفتگو می کند همچنین دوربین داخل پنل جلوی درب آیفون تصویری تصاویر را برای صفحه نمایش هر واحد ارسال می کند.

منبع تغذیه

منبع تغذیه آیفون تصویری متناسب با برند آیفون ولتاژ ها و تکنولوژی های متفاوتی دارد ولی لازم است که در زمان نصب آیفون تصویری حتما به این نکته توجه شود که منبع تغذیه آیفون یکی از مهمترین تجهیزاتی است که لازم است توسط نصاب آیفون تصویری با دقت و بر اساس استانداردهای صنعت برق ساختمان نصب و راه اندازی شود.

خرید آیفون تصویری

نصب آیفون تصویری

نصب آیفون تصویری یکی از خدماتی است که لازم است در زمانی که قصد به کارگیری آیفون را دارید توسط یک شرکت با تجربه در حوزه نصب آیفون منزل و همچنین خدمات پس از فروش آن برای شما انجام شود.
شرکت چشمان بیدار آریا به واسطه تجربه چندین ساله در حوزه سیستم های حفاظتی و نظارتی با راه اندازی بخش ویژه‌ای به منظور نصب آیفون تصویری آماده ارائه انواع خدمات نصب و راه اندازی آیفون تصویری در تهران می باشد.
مهمترین ویژگی که ما میتوانیم در زمان نصب آیفون تصویری به شما ارائه دهیم این است که تمامی خدمات و سرویس هایی را که به منظور نصب آیفون تصویری به شما ارائه می دهیم را به مدت دو سال گارانتی کرده تا خیال شما از جهت خدمات پس از فروش آیفون تصویری راحت باشد .
در صورتی که قصد نصب آیفون در تهران را دارید، حتماً با شرکت چشمان بیدار آریا تماس بگیرید

تعمیر آیفون تصویری

آیفون تصویری مانند تمام تجهیزات الکترونیکی امکان خرابی دارد و لازم است همیشه با یک شرکت در زمینه نصب آیفون تصویری که جهت نصب و راه اندازی آیفون تصویری خود بکار میگیرد بخواهید که تعمیر آیفون تصویری شما را نیز انجام دهند و معمولا تمام برندهای آیفون تصویری در ایران دارای خدمات پس از فروش و تعمیر آیفون تصویری را دارند که می توانید از شرکت چشمان بیدار آریا در زمینه نصب آیفون تصویری وهمچنین خدمات تعمیر آیفون تصویری در شهر تهران بهره ببرید.

نصب و راه اندازی آیفون تصویری در تهران

در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی آیفون تصویری در تهران میتوانید با شرکت چشمان بیدار آریا تماس بگیرید تا بهترین خدمات در زمینه نصب آیفون تصویری را به شما ارائه بدهیم