نصاب دوربین مدار بسته

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید ...

به دنبال یک نصاب دوربین مداربسته هستید؟ ما بهترین تیم های تخصصی در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته را در یکجا جمع کرده ایم تا شما بهترین کیفیت را با کمترین هزینه یکجا داشته باشید.

نصاب دوربین مدار بسته شمال تهران

نصاب دوربین مدار بسته غرب تهران

نصاب دوربین مدار بسته شرق تهران

نصاب دوربین مدار بسته جنوب تهران

خدمات قابل ارائه توسط شرکت چشمان بیدار آریا

  • نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته 
  • تعمیر و رفع عیب انواع دوربین مداربسته در محل
  • بروز رسانی دوربین مداربسته قدیمی با دوربینهای HD و Full HD
  • نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن و دزدگیر منزل 
  • نصب و راه اندازی دوربین هیا بیسیم برای نگهداری از سالمندان

نحوه استفاده از خدمات نصاب دوربین مدار بسته

نحوه استفاده از خدمات شرکت چشمان بیدار آریا

روند کار نصاب دوربین مدار بسته

پس از این 4 مرحله، نصاب دوربین مداربسته، پروژه نصب و راه اندازی را شروع و به پایان میرساند.
شرکت چشمان بیدار آریا در تمامی این مراحل در کنار شما خواهد بود تا شکا با کمترین هزینه بیشترین بازده را داشته باشید.

نصاب دوربین مداربسته در ابتدا کل محیط پروژه را بررسی و بهترین مکان را شناسایی میکند.

پس از شناسایی مکان نصب دوربین، نصاب دوربین مدار بسته زاویه دوربین را انتخاب می کند تا تمام زوایای محیط را پوشش دهد.

بعد از مشخص شدن محل دقیق دوربینها، نصاب اقدام به نصب دوربین مداربسته به صورت فیزیکی میکند.

در آخر نصاب دوربین مداربسته تمام تجهیزات نصب شده را تست و راه اندازی میکند و پروژه را کیفیت بالا تحویل کارفرما میدهد و فرآیند گارانتی و پشتیبانی شروع می شود.

درباره چشمان بیدار آریا

آشنایی با تاریخچه شرکت چشمان بیدار آریا

مجموعه سیستم های حفاظتی آریا در سال ۱۳۸۴ به منظور فعالیت در خدمات پس از فروش در پاساژ امجد راه اندازی گردید( و از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا) و تا امروز با قدرت به کار خود در زمینه سیستمهای حفاظتی و نظارتی مشغول به فعالیت است و توانسته بخش بزرگی از بازار دوربین مداربسته ایران را در دست خود داشته باشد.

شرکت چشمان بیدار آریا با دارا بودن تعداد زیادی نصاب دوربین مداربسته متخصص در حوزه نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته، میتواند به شما بهترین کیفیت و بهترین قیمت را در راستای نیاز شما در حوزه سیستم های حفاظتی و نظارتی ارائه دهد.

شرکت ما توانایی تامین، نصب نصب و همچنین خدمات پس از فروش مانند تعمیر و سرویس تمامی دوربین های مداربسته را که توسط یکی از تیم های نصاب دوربین مداربسته شرکت چشمان بیدار آریا برای شما اجرا شده است را داشته باشد.

شرکت در زمینه تولید دوربین مدار بسته و همچنین دزدگیر اماکن نیز فعالیت های منحصر به فردی دارد که شما را از هرگونه خرید در بازار پر نوسان و غیرمنطقی سیستمهای نظارتی بی نیاز می سازد.  

شرکت چشمان بیدار آریا با داشتن تجربه کاری در خصوص نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی توانسته است سهم بزرگی از بازار دوربین مداربسته در پروژه های بزرگ و ملی را به خود اختصاص بدهد و همواره به عنوان یکی از وندورهای اصلی در سازمان بزرگ ملی می باشد.

در صورت نیاز به خدمات نصاب دوربین مداربسته که توسط شرکت چشمان بیدار آریا قابل ارائه است میتوانید با شماره های 66762449 تماس حاصل فرمایید تا بهترین تیم را برای شما اعزام کنیم.

شرکت چشمان بیدار آریا دارای تعداد زیادی نیروهای متخصص در زمینه نصب دوربین مداربسته و همچنین دزدگیر منزل یا همان دزدگیر اماکن می باشد برای همین ما به شما توصیه میکنیم که از خدمات شرکت چشمان بیدار آریا در زمینه نصب دوربین مداربسته بهره ببرید.

همه چیز درباره نصاب دوربین مدار بسته

وظایـــــف نصــــاب دوربیــــــن مــــــدار بسته

مهمترین وظیفه نصاب دوربین مداربسته این است که محل مناسب برای نصب دوربین را شناسایی کند و محلهای اساسی و حساس جهت نصب دوربین مداربسته را به کارفرما پیشنهاد دهد. همچنین لازم است که یک نصاب دوربین مداربسته نسبت به انواع تکنولوژی های دوربین و همچنین کارایی و مزایا و معایب آن نسبت به یکدیگر آشنایی کامل و تخصص کافی باشد و علاوه بر این موارد می بایست صادقانه به کارفرمای پروژه مناسب ترین این را با بالاترین کارایی و در عین حال کمترین هزینه پیشنهاد دهد.

یکی از وظایف نصاب دوربین مداربسته نصب اصولی مطابق با تمامی استانداردها و الزامات بین المللی می باشد که این موضوع نیازمند دانش و تجربه کافی می باشد که شما می توانید در تمام این سالهای شرکت چشمان بیدار آریا این خصوصیات را پیدا کنید. 

وظایف نصاب دوربین مداربسته
هزینه نصب دوربین مداربسته

هزینه نصب دوربین مدار بسته چقدر است؟

از آنجایی که همه میدانیم قیمتها در ایران اصلا ثابت نیست و باید هر روز برای یک کالا قیمتهای ممتفاوتی پرداخت کنیم، این موضوع در سیستم های حفاظتی و نظارتی نیز صادق است و هزینه نصب دوربین مداربسته را نمی توان به صورت دقیق هر روز بیان نمود ولی برای همین که شما عزیزان در کمترین زمان ممکن هزینه نصب دوربین مداربسته خودتان را بدانید میتوانید با ما تماس بگیرید.

هزینه نصب دوربین مدار بسته کاملاً وابسته به شرایط پروژه و همچنین تکنولوژی که برای دوربین های مداربسته پروژه در نظر گرفته می شود، ولی فارغ از تمامی این تفاوت ها اتحادیه سیستمهای حفاظتی و نظارتی دارای یک تعرفه ثابت جهت نصب دوربین مداربسته می باشد که تمامی نصاب دوربین مداربسته های ایران می بایست نسبت به این تعرفه متعهد باشند و بیشتر از هزینه تعرفه را از کارفرما درخواست نکند.

به صورت تقریبی برای نصب یک پروژه چهار عدد دوربین مدار بسته می بایست هزینه ای حدود یک و نیم میلیون تومان برای نصاب دوربین مداربسته جهت نصب و راه اندازی دوربین و انجام تنظیمات مربوطه را در نظر گرفت .

در نظر داشته باشید که این هزینه کاملا تقریبی می باشد ولی شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی شرکت چشمان بیدار آریا هزینه دقیقی که می بایست برای نصاب دوربین مداربسته جهت پروژه خود را تامین کنید می توانید کسب کنید و در صورت نیاز کمترین هزینه را برای پروژه خود پرداخت کنید. 

ویژگــــی های یک نصــــاب دوربیــــن مدار بسته خوب و ماهر چیست؟

آشنایی با انواع دوربین مدار بسته و دسته بندی های آن، تخصص در نصب و آشنایی با انواع لنز ها، آشنایی با انتخاب نوع کابل و میزان داکت مورد نیاز و نصب آنها بدون افت جریان، آشنایی با انواع دستگاه های nvr و dvr، آشنایی کامل با ابزار آلات فنی و نحوه کار آنها، تعهد کاری و داشتن مهارت‌ های سازمانی بالا و شخصیت انعطاف پذیر و قابل اعتماد و دقیق.

علاوه بر همه این موارد تخصص آکادمیکی و تحصیل در رشته های مرتبط در دانشگاه نیز مورد توجه است و این وجه تمایز نصاب های شرکت ما با بقیه شرکتها است، زیرا ما به تخصص در کنار احترام و نذاکت توجه ویژه داریم و شعار ” مشتری خدای ماست” برای ما مثال عینی میباشد.

ویژگی نصاب دوربین مداربسته
نصاب دوربین مداربسته

توانایی‌ های لازم بــــــرای تکـــنسین دوربیـــــن مـــــــدار بسته

یک تکنسین دوربین مدار بسته متخصص باید توانایی های ویژه ای داشته باشد که شما بتوانید بهترین تیم حرفه ای نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و نظارتی را انتخاب کنید، یک تیم حرفه ای نصاب دوربین مداربسته باید توانایی های زیر را داشته باشد:
• آشنایی با انواع مختلف دوربین‌های مدار بسته (آنالوگ، تحت شبکه، وایرلس، صنعتی، دید در شب)
• آشنایی بادسته‌بندی دوربین‌های مداربسته (دام، بولت، باکس، پانورامیک، اسپیددام، ترمال، زوم)
• تخصص در نصب انواع دوربین‌های Outdoor و Indoor
• آشنایی با انواع لنزها و طریقه نصب آن‌ها
• آشنایی با انتخاب نوع کابل و داکت مناسب و طریقه نصب آن‌ها بدون افت جریان و یا نویزدار بودن تصویر در مسافت‌های کم و زیاد
• آشنایی با انواع DVR و NVR و طریقه نصب HDD و سایر خروجی‌ها بر روی آن‌ها (همانند پورت‌های شبکه، منبع تغذیه و…)
• مانیتورینگ پیشرفته و تخصصی تصاویر دریافتی بر روی نمایش‌گر و انتقال روی موبایل و کامپیوتر (نرم افزار مدیریت تصاویر)
• توانایی عیب‌یابی و تست دوربین‌های مداربسته و سایر تجهیزات
• آشنایی کامل با ابزارآلات فنی و نحوه کار با آن‌ها
• مسلط به ویندوز و مایکروسافت آفیس (MS. Word, Power Point, Excel, Access)
• داشتن مهارت‌های سازمانی بالا
• داشتن مهارت‌های ارتباطی کتبی و شفاهی قوی
• شخصیت انعطاف پذیر، قابل اعتماد، دقیق
• روحیه کار تیمی
• داشتن حداقل مدرک دیپلم و آشنایی با زبان انگلیسی
• توانایی جسمی بالا
• و…

آیا نیــــــــــــاز به نصــــاب حرفــــه ای دوربیـــــن مــــدار بسته دارید ؟

با مشاورین شرکت چشمان بیدار آریا در ارتباط باشید