نصب دوربین بیسیم V380 بر روی موبایل

نحوه نصب دوربین بیسیم V380

نحوه نصب دوربین بیسیم V380

مقاله آموزشی را دارید مطالعه می کنید حتماً با دوربین بی سیم و انتقال تصویر آن بر روی گوشی موبایل آشنا هستید و می خواهید از طریق نرم افزار V380  نسبت به انتقال تصویر دوربین مداربسته بیسیم بر روی موبایل خود و یا کامپیوتر خود اقدام نمایید، در این مقاله آموزشی ما می خواهیم به شما نحوه نصب دوربین بیسیم V380 رو به شما به صورت کامل و به همراه یک ویدیو آموزشی به شما ارائه بدهیم.

از آنجایی که همه شما نسبت به دوربین های مداربسته آشنا هستید در خصوص توضیحات اضافی در  مورد دوربین بیسیم خودداری کرده و صرفاً تمرکز و مقاله را بر روی نصب و راه اندازی نرم افزار V380 بر روی اینترنت ملی ایران به صورت کامل را به شما آموزش می دهیم.

نحوه نصب دوربین بیسیم V380

نحوه نصب دوربین بیسیم V380

نصب سخت افزاری دوربین بیسیم

قبل از هر چیز لازم است که ابتدا شما دوربین بی سیم را به صورت فیزیکی نصب و راه اندازی کنید. هر مدل از دوربین های بیسیم به یک صورتی نصب می شود مثلاً یک مدل آنها به صورت لامپ است که شما تنها کافی است که مانند یک لامپ را در سرپیچ لامپ بپیچانید، و مدل دیگر به صورتی است که شما می بایست از یک شارژر گوشی اندروید برای روشن کردن دوربین خودتان استفاده کنید و مدل دیگر مانند دوربین بولت بیسیم به این صورت است که شما بعد از یک آداپتور جهت راه اندازی دوربین خود استفاده کنید.

بعد از اینکه نسبت به نصب فیزیکی دوربین خود مطمئن شدید دوربین بیسیم V380 با یک پیغام “Ready to Start”زبان انگلیسی از روشن شدن خود به صورت صحیح اطلاع میدهد.

در صورتیکه شما این پیغام را نشنیدید حتماً لازم است در همین مرحله منتظر مانده و تمامی شرایط را مجدداً بررسی کنید تا این پیغام را بشنوید چون در غیر این صورت در ادامه راه برای نصب دوربین بیسیم V380 من دچار مشکل خواهید شد.

اکنون وقت آن است که با استفاده از موبایل خود و یا کامپیوتر نسبت به اتصال بین دوربین و و موبایل خود اقدام نمایید تا بتوانید تنظیمات لازم را بر روی دوربین بیسیم انجام داده تا نصب دوربین بیسیم V380 کامل شود.

برای همین منظور در ادامه ماجرا حتما موبایل خود را همراه داشته باشید و بقیه تنظیمات از طریق موبایل انجام خواهد شد( قبل از هر چیز لازم است بدانید که در حین نصب و راه اندازی می بایست که نرم افزار V380 را دانلود کنیم، پس حتماً نسبت به همراه داشتن پسورد های مورد نیاز برای App sotr و Google paly  اقدام بفرمایید).

نصب نرم افزار V380 روی آیفون

در ابتدا وارد برنامه APP Stor شده و به دنبال برنامه V380  و یا V380 Pro  باشید(لینک دانلود V380 برای آیفون) یکی از این دو را دانلود کنیم ( دقت کنید که این دو برنامه خیلی با هم متفاوت نیستند تنها سرورهای انتقال تصویر آنها متفاوت است و فرایند نصب دوربین بی سیم در هر دوی آنها کاملاً یکسان و مشابه می باشد و حتی اگر شما دوربین را بر روی یکی از آنها تنظیم کنید به راحتی می توانید بر روی یکی موبایل دیگر حتی از نرم‌افزار نیز استفاده کنید).

طریقه نصب نرم افزار به پایان رسید روی آیکون برنامه V380 کلیک کرده آن را باز کنید، عکس زیر در آن مشاهده می شود.

نصب نرم افزار V380 روی آیفون

نصب نرم افزار V380 روی آیفون

بر روی گزینه Try without account کلیک کنید سپس بر روی Continue کلیک کنید.

از آنجایی که ادامه نصب دوربین بیسیم V380 از اینجا به بعد با آیفون و آندروید متفاوت نمی باشد در نتیجه ادامه مراحل نصب را در  قسمت نصب دوربین بیسیم بر روی اندروید می توانید مشاهده کنید.

نصب نرم افزار V380 روی آندروید

ابتدا وارد Google play شده و یکی از دو نرم افزار V380 یا V380 Pro را دانلود میکنید(لینک دانلود V380 برای آندروید)، منتظر میمانید تا دانلود کامل شود و سپس آنرا نصب میکنید حالا میبایست مطابق با عکس زیر برنامه را باز کرده و بر روی گزینه Try without account کلیک کنید سپس بر روی گزینه Continue بزنید تا وارد برنامه شوید.

نصب دوربین بیسیم V380 بر روی موبایل

نصب دوربین بیسیم V380 بر روی موبایل

ادامه نصب دوربین بیسیم V380 بر روی موبایل

در ادامه هدف این است که ابتدا به wifi دوربین متصل شویم و تنظیمات دوربین بیسیم را انجام دهیم، سپس دوربین را به اینترنت مودم محل شما وصل کنیم تا انتقال تصویر دوربین بیسم بر روی نرم افزار V380 از طریق اینترنت کامل شود. با در نظر داشتن این کلیت ادامه نصب دوربین بیسیم V380 به صورت زیر میباشد.

  • وارد قسمت تنظیمات گوشی خودتان میشود و به قسمت اتصالات و Wifi میریم ، اکنون باید یک wifi جدید در گوشی شما شناسایی شده باشد که با MV شروع میشود( مثلا MV12345678، این عدد 8 رقمی در واقع سریال دوربین بیسیم شما میباشد) حالا باید به آن کانکت شوید( رمز ندارد و اگر گوشی شما پیغام عدم دسترسی به اینترنت را داد، باید روی همین wifi باقی بمانید و به مودم دیگری وصل نشوید).
  • حالا برنامه V380 را باز میکنیم و دکمه + را در گوشه سمت راست بالا فشار میدهیم.
  • الان دسترسی به دوربین را برای نرم افزار باید فعال کنید و سپس با دوربین گوشی خودتان بار کد روی دوربین را اسکن میکنید( اگر این بار کد اسکن نشد و یا هر مشکلی داشت میتوانید به صورت دستی همان 8 عدد دورن نام wifi را وارد نمایید).
  • در این قسمت دوربین از شما میخواهد که برای آن یک رمز انتخاب کنید( رمز دوربین بیسیم باید حداقل 6 کاراکتر و شامل عدد، علامت، حروف بزرگ و کوچک باشد) و این رمز را دوبار باید وارد کنید( دقت کنید هر شخصی با داشتن این رمز میتواند به دوربین شما از طریق اینترنت متصل شود، پس حتما از رمزهای سخت و با پیچیدگی بالا استفاده کنید.

اگر تمام مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید و باز کردن نرم افزار V380  می توانید تصویر دوربین بیسیم خود را مشاهده کرده و با فشار دادن دکمه پلی می توانید به صورت کاملاً آنلاین و از طریق وای فای دوربین تصاویر دوربین بیسیم را بر روی گوشی خود مشاهده کنید اما فعالیت نصب دوربین بی سیم V380 به همین جا ختم نمی‌شود زیرا شما باید اصلی ترین کار یعنی انتقال تصاویر از طریق اینترنت نیز به توانید انجام دهید.

برای این منظور لازم است ابتدا وارد نرم افزار V380 شده و با مشاهده خودتان بر روی گزینه سه نقطه در گوشه سمت راست بالای عکس دوربین خودتان کلیک کنید، بعد از آن گزینه Setting را بزنید و منتظر شوید تا وارد تنظیمات دوربین بشود آن در این قسمت شما دسترسی به تمام تنظیمات دارید و با توجه به اینکه هدف این مقاله آموزشی ثبت و اموزش تنظیمات نمی باشد بلا به قسمت Network رفته و در آنجا با دو گزینه روبرو می شویم که گزینه دوم wifi network میباشد. انتخاب نام وای فای اهل خودتان و وارد کردن رمز ان اطلاعات آن را به دوربین مداربسته وارد کنید.

تنظیمات نرم افزار V380

تنظیمات نرم افزار V380

اگر تمام مراحل فوق را به درستی انجام داده باشید، دوربین شما یک پیغام به زبان انگلیسی wifi connecting می گوید و بعد از حدود ۳ دقیقه پیغام دیگری با معنای WIFI connecteed وقتی که برای شما پخش شد نشان می‌دهد که عملیات نصب دوربین به وای فای محل صورت کاملاً درست انجام شده است.

در اینجا عملیات نصب دوربین بی سیم V380 به پایان رسیده و شما می توانید دوربین بیسیم خود را از طریق نرم افزارV380 به صورت آنلاین و بدون نیاز به هیچ گونه تنظیمات دیگری از طریق اینترنت گوشی خودتان از هر کجای دنیا به توانید مشاهده کنید.

نصب نرم افزار V380 روی ویندوز

عملیات نصب دوربین بی سیم بر روی ویندوز نیز به سادگی همین موبایل می باشد با این تفاوت که لازم است شما ابتدا نرم افزار V380 مخصوص ویندوز را دانلود کنید و سپس با کامپیوتر خودتان به وای فای دوربین متصل شده و تعیین لازم است که تنها کد دوربین بیسیم را که همان کد ۸ رقمی است که در  نام وای فای آن وجود دارد وارد کنیم بعد از این که این کار را انجام دادید تمامی اطلاعات مشابه با قسمت تنظیمات نرم افزار در موبایل می باشد و به راحتی تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل شما ما و همچنین ویندوز شما نشان داده خواهد شد.

نصب نرم افزار V380 روی ویندوز

نصب نرم افزار V380 روی ویندوز

رفع مشکل در نصب دوربین بیسیم با نرم افزار V380

در صورتی که در تمامی مراحل فوق دچار مشکل شده اید و یا مرحله را اشتباه انجام دادید هیچ جای نگرانی ندارد زیرا تمامی دوربین های مداربسته بیسیم که با نرم افزار V380 کار می کنند دارای یک دکمه برای ریست می باشد که در صورتی که شما آنها را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید تمامی اطلاعات موجود بر روی دوربین و تنظیمات مربوطه پاک شده و دوربین بیسیم به تنظیمات کارخانه باز میگردد.

شرکت چشمان بیدار آریا به شما توصیه می‌کند که حتماً نصب دوربین بیسیم V380 خودتان انجام دهید و آن را به اشخاص دیگر نصب کنید و حداقل از نصاب دوربین مداربسته استفاده نکنید زیرا  این دوربین ها معمولاً در محیط های خصوصی توسط شما به کار گرفته می‌شود و ممکن است که یک نصاب دوربین مداربسته صداقت کاری کافی را نداشته باشد.

بنابراین با توجه به توضیحاتی که در این مقاله آموزشی به شما ارائه دادیم خودتان به راحتی و بدون نیاز به نصاب دوربین مداربسته می توانید اقدام به نصب و راه اندازی دوربین بیسیم کنید ولی باز هم در صورتی که هرگونه مشکل داشتید می توانید با کارکنان و مشاوران شرکت چشمان بیدار آریا تماس گرفته تا به صورت تلفنی به شما مانند یک مشاور و یک نصاب دوربین مداربسته از راه دور تمامی کمک ها و مشاوره های مورد نیاز را جهت راه اندازی این دوربین بیسیم به شما ارائه بدهد.

دوربین مداربسته بیسیم ارزان قیمت

دوربین‌های مداربسته بی‌سیم ارزان قیمت معمولاً انواع مختلفی دارند، اما برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

1. کیفیت تصویر: مطمئن شوید که دوربین دارای کیفیت تصویر خوبی است. بیشتر دوربین‌های ارزان قیمت دارای وضوح 720p یا 1080p هستند. اگر امکانش باشد، دوربین با وضوح 1080p یا بالاتر انتخاب کنید.

2. دید در شب: برای مداربسته در شب، دوربین باید دید در شب قوی داشته باشد. برخی دوربین‌ها دارای LED‌های مادون قرمز برای بهبود دید در شب هستند.

3. اتصال بی‌سیم: از اینکه دوربین از اتصال Wi-Fi پشتیبانی می‌کند اطمینان حاصل کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را از دوربین به تلفن همراه یا رایانه خود منتقل کنید.

4. ضدآبی بودن: اگر قصد نصب دوربین در محیط‌های بیرونی دارید، دوربینی با استاندارد ضدآب IP65 یا بالاتر را انتخاب کنید.

5. ذخیره‌سازی: بسیاری از دوربین‌های مداربسته بی‌سیم اطلاعات را بر روی کارت حافظه microSD یا در ابر ذخیره می‌کنند. اطمینان حاصل کنید که دوربین انتخابی شما از روش‌های مختلف ذخیره‌سازی پشتیبانی می‌کند.

6. نرم‌افزار و کاربری: اطمینان حاصل کنید که دوربین دارای نرم‌افزار کاربری دستی و امکانات کاربردی است.

7. قیمت: توجه داشته باشید که دوربین‌های ارزان قیمت ممکن است ویژگی‌های پایین‌تری داشته باشند. پیشنهاد می‌شود که به توازن بین قیمت و ویژگی‌ها توجه کنید.

تازه‌ترین مدل‌های دوربین‌های مداربسته بی‌سیم را مقایسه کرده و بر اساس نیازهای خود انتخاب کنید. همچنین، نقدها و بررسی‌های مشتریان را مطالعه کنید تا نظرات دیگران را نیز در نظر بگیرید.

ویدئو اموزشی V380

در این قسمت یک ویدیوی آموزشی برای نصب و راه اندازی دوربین بیسیم با نرم افزار فوق را به شما ارائه می دهیم تا این آموزش(نصب دوربین بیسیم V380) را به صورت کاملاً ویدیویی نیز بتوانید مشاهده کنید.

دسته بندی :

تاریخ انتشار :

فهرست محتوا

دیدگاه

Comments are closed.