ریکاوری فیلم دوربین مداربسته

ریکاوری فیلم دوربین مداربسته

ریکاوری فیلم دوربین مداربسته

آیا شما دچار مشکل پاک شدن هارد دوربین مداربسته خودتان شده اید و به فیلم های دستگاه DVR نیاز دارید؟ از شما باید حتماً این مقاله آموزشی را تا انتها بخوانید تا بدانید چگونه می توانید و ریکاوری فیلم دوربین مداربسته را به راحتی و بدون نیاز به هیچ گونه هزینه ای به صورت کاملاً حرفه ای و صد در صد عملی انجام دهید.

مقاله آموزشی توسط شرکت چشمان بی داره آیا تهیه شده است که یک مقاله کاملاً کاربردی در زمینه بازیابی تصاویر هارد دوربین مداربسته می باشد، در این مقاله در ابتدا ما تمامی موارد را به شما آموزش داده و در انتها با معرفی یک نرم افزار به شما این مقاله آموزشی و پایان می رسانیم.

ریکاوری یا بازیابی هارد دوربین مداربسته معمولاً به استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص یا راهکارهای فنی اشاره دارد. در ادامه توضیحاتی در مورد چگونگی انجام این فرآیند ارائه می‌شود:

1. نرم‌افزار بازیابی:
برخی دوربین‌های مداربسته دارای نرم‌افزارهای مخصوصی برای بازیابی هارد هستند. ابتدا نرم‌افزار مربوط به دستگاه خود را نصب کنید و به دستگاه وصل شوید. این نرم‌افزارها امکان بازگردانی فایل‌ها و ویدئوهای ذخیره شده را فراهم می‌کنند.

2. اسکن هارد:
با استفاده از نرم‌افزار بازیابی، هارد دوربین مداربسته را اسکن کنید تا فایل‌ها و ویدئوها را بیابید. این نرم‌افزارها معمولاً امکان انتخاب مسیر ذخیره فایل‌های بازیابی شده را نیز فراهم می‌کنند.

3. بازیابی فایل‌ها:
پس از اسکن هارد، نرم‌افزار بازیابی ممکن است لیستی از فایل‌ها و ویدئوهای موجود را نمایش دهد. شما می‌توانید فایل‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و بازیابی کنید. باید دقت داشته باشید که هنگام بازیابی فایل‌ها، از آنها خارج نشوید تا به‌راحتی در محل مورد نظر ذخیره شوند.

4. مراقبت از هارد:
بعد از بازیابی داده‌ها، مراقبت از هارد مهم است. از هارد خارج نکنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ فایلی اضافی به آن اضافه نشود. در صورت نیاز، هارد را به تعمیرکاران متخصص معرفی کنید.

در مواردی که نرم‌افزار بازیابی موجود نباشد یا نتوانید با استفاده از آن اطلاعات خود را بازیابی کنید، بهترین راهکار این است که به تعمیرکاران متخصص در زمینه بازیابی اطلاعات (data recovery) مراجعه کنید. آنها تجهیزات و تخصص لازم برای انجام این کار را دارند و می‌توانند به شما در بازیابی اطلاعات کمک کنند.

ریکاوری فیلم دوربین مداربسته

ریکاوری فیلم دوربین مداربسته

فرمت فایل های ذخیره شده در DVR

تمامی فیلم های دوربین مدار بسته بر روی دستگاهDVR ذخیره می شود نحوه ذخیره سازی معمولاً به صورت فرمتهای dev – avi – H265 -H264 می باشد هر کدام از این فرمت ها دارای مزایا و معایبی نسبت به سایر فرمت ها هستند که در حوصله این مقاله نمی کند با فرض اینکه شما نسبت به نحوه ذخیره سازی و فرمت فایل های ذخیره شده در دستگاه DVR خود آشنا هستید، در مورد این فرمت ها صحبت نمی کنیم.

لازم است که شما حتماً فرمت ذخیره سازی دستگاه دی وی آر خود را بدانید و آن را در نرم افزار بازیابی تصاویر دوربین مداربسته به کار خواهیم گرفت در صورتی که نسبت به این فرمت آشنایی ندارید لازم است که همه فرمت های ویدیو ها را که در بالا بیان شده است در نرم افزار بازیابی فیلم دوربین مدار بسته مورد استفاده قرار بدهید.

هر کدام از این فایل ها که توسط نرم افزار مورد ریکاوری قرار بگیرند می توانیم در نرم افزار های تبدیل این فرمت ها به فرمت قابل پخش در کامپیوتر و دستگاه های پلیر به سادگی تبدیل شود بنابراین جای نگرانی در خصوص نوع فرمت بازیابی وجود ندارد.

فرمت فایل های ذخیره شده در DVR

فرمت فایل های ذخیره شده در DVR

چرا اطلاعات دوربین های مداربسته از پاک می شوند

علت پاک شدن فیلم های دوربین مداربسته که در درون هارد دستگاه دی وی آر قرار دارد می تواند به دو علت عمده باشد، یکی از این علت ها این است که ممکن است شما سهوا و یا عمدا نسبت به فرمت کردن هارد دستگاه اقدام کرده باشید در این صورت تمامی فیلم های دوربین مداربسته که بر روی هارد ذخیره شده است نیز به صورت کامل پاک شده و مجدداً هارد شما برای ضبط تصاویر دوربین مدار بسته برنامه ریزی میشود.

یکی دیگر از علت های شایع در پاک شدن تمامی فیلم های دوربین مداربسته این است که به علت مشکلات سخت افزاری هارد توانایی خواندن قسمتهایی است دیسک خودش را ندارد، به علت الگوریتم کنترل هارد دیسک اختلالاتی در عملکرد آن را خواهد داد که باعث می شود قسمتی از تصاویر دوربین مداربسته که بر روی حافظه هارد ذخیره شده اند شناسایی نشوند.

از اینکه مشکل شما در کدام یک از دو علت فوق قرار میگیرد، ما ما قصد داریم در این مقاله آموزشی در مورد ریکاوری فیلم دوربین مداربسته صحبت کنیم. در نتیجه در صورتی که فکر میکنید دستگاه شما مشکل سخت افزاری دارد بعد از اینکه توانست فیلم های خود را بازبینی کنید نسبت به تعمیر DVR خود در یک تعمیرگاه معتبر دوربین مداربسته اقدام کنید.

و برای تعمیر DVR میتوانید به تعمیرگاه شرکت چشمان بیدار آریا واقع در تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ پاساژ امجد طبقه چهارم واحد ۱۲ مراجعه نمایید تا در اسرع وقت نسبت به رفع عیب دستگاه دوربین مداربسته شما اقدام شود و تعمیر DVR با بهترین کیفیت انجام شود.

آیا امکان ریکاوری هارد دوربین مداربسته وجود دارد؟

یکی از مهمترین سوالاتی که در زمان پاک شدن  فیلم های دوربین مداربسته پرسیده می شود این است که آیا امکان ریکاوری هارد دوربین مداربسته وجود دارد ؟ پاسخ در یک کلمه “بله” است ولی به عوامل و پارامترهای متفاوتی وابسته می‌باشد، در تکمیل پاسخ باید گفت که احتمال دارد که همه فیلم ها برنگردد و یا با کیفیتی که شما میخواهید نتوانیم آن را ریکاوری کنیم ولی در کل امکان ریکاوری فیلم های پاک شده دوربین مدار بسته وجود دارد و شما تنها کافی است که مطابق با دستورالعمل زیر و نرم افزارهای معرفی شده در این مقاله اقدام به ریکاوری هارد دوربین مدار بسته کنید.

تمامی اقداماتی که در زیر به شما آموزش داده میشود در مراکز ریکاوری هارد نیز انجام می‌شود و این افراد کار محیرالعقول ای انجام می دهند بنابراین بدون اینکه هزینه زیادی را برای خودتان ایجاد کنید عملیات بازیابی فیلم دوربین مداربسته را به صورت گام به گام انجام دهید

نرم افزار بازیابی هارد دوربین مداربسته

نرم افزار بازیابی هارد دوربین مداربسته

نرم افزار بازیابی هارد دوربین مداربسته

ابتدا نرم افزار DVR Examiner را دانلود و نصب کنید.

نرم افزار معرفی شده به نام DVR Examiner یک نرم افزار کاملاً حرفه ای در زمینه بازیابی فیلم های ویدیویی و یک سری اطلاعات اساسی از سیستم های نظارتی و دستگاه دی وی آر می باشد این نرم افزار در بازیابی فایل های ویدیویی بسیار کارایی داشته و حتی به گونه ایست که خودش توانایی مشخص کردن زمان برای بازیابی را نیز به شما می دهد نرم‌افزار شود توسط شرکت‌های چینی نوشته شده و با دی وی آر برند Dahua به قدری مچ و هماهنگ است و شما حتی می‌توانید برخی از تنظیمات دستگاه خود را نیز در داخل این نرم افزار انجام دهید.

کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده است و محیط پیچیده ای ندارد بعد از اینکه نرم افزار نصب کردید مطابق عکس زیر ابتدا لازم است که گزینه اول را انتخاب کرده تا اسکن هارد دیسک شما شروع شود، بعد از اینکه این اسکن به پایان رسید در صفحه بعدی قسمت هایی از ویدیو های شما نشان داده خواهد شد و می توانید با سرچ کردن و جستجو به فیلم مورد نظر خودتان برسید از آنجایی که این نرم افزار دارای قابلیت های پیچیده و تنظیمات گوناگونی است و از حوصله این مقاله آموزشی که در مورد ریکاوری فیلم دوربین مداربسته می باشد خارج از تنها توضیحات اساسی اکتفا شده در صورت نیاز به اطلاعات دقیق تر می توانید با مهندسین شرکت چشمان بیدار آریا تماس گرفته تا بهترین خدمات را برای ریکاوری هارد دوربین مداربسته شما انجام دهیم.

آموزش بازیابی فلیم دوربین مداربسته

آموزش بازیابی فلیم دوربین مداربسته

توصیه های مهم در ریکاوری فیلم دوربین مداربسته

در این مقاله سعی شده که به شما به صورت کاملا عملی ریکاوری فیلم دوربین مداربسته که به هر علتی پاک شده باشد را به شما آموزش بدهیم حال می خواهیم چند نکته مهم را در زمانی که ممکن است شما دچار مشکلاتی در خصوص پاک شدن هارد دوربین مداربسته خودتان شده باشید توضیح دهیم تا بدانید که تخصص و تجربه تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا می تواند شما را از اتفاقات ناگوار نجات دهد.

1- هرگز هارد دستگاه از خود DVR جدا نکرده و به DVR دیگری متصل نکنید.

2- در صورت اتصال مستقیم هارد دستگاه ذخیره ساز تصاویر دوربین مداربسته به کامپیوتر بدون دانش باعث خواهد شد که هارد شما به نحوی فرمت شود که هیچ گونه قابل بازیابی نباشد.

3- سعی کنید از آداپتور های با کیفیت و محافظ برق استفاده کنید زیرا مهمترین جایی که می تواند به هارد شما آسیب برساند نوسان برق ناشی از آداپتور بی کیفیت برای دستگاه ذخیره ساز تصاویر دوربین مداربسته می باشد.

4- خودتان را دست کم نگیرید، کسی که میخواهد اقدام به ریکاوری فیلم دوربین مداربسته برای شما کند حتما این مقاله را می خواند و یا این اطلاعات را دارد در نتیجه خودتان نسبت به بازیابی تصاویر پاک شده فیلمهای دوربین مداربسته اقدام کنید.

خدمات قابل ارائه توسط شرکت چشمان بیدار آریا

شرکت چشمان بیدار آریا با سابقه طولانی در حوزه سیستم های حفاظتی و نظارتی و با دارا بودن بهترین تعمیرگاه دوربین مداربسته در ایران آماده ارائه تمامی خدمات فنی و مهندسی به شما همشهریان عزیز در تهران می باشد تا بتوانید بدون هیچ گونه دغدغه و مشکلی نسبت به ریکاوری فیلم دوربین مداربسته خودتان اقدام کنید زیرا ما بهترین نصاب دوربین مداربسته را در تهران در اختیار داریم و میتوانید از خدمات این تیم تخصصی در نصب دوربین مداربسته نیز استفاده کنید..

در صورت نیاز میتوانید با شماره تلفن 66762449 تماس بگیرید تا نیرو های فنی و مهندسین این شرکت به شما مشاوره های لازم را در خصوص سیستم های حفاظتی و نظارتی و همچنین در خصوص رفع مشکل شما برای بازیابی فیلم دوربین مداربسته که پاک شده باشد را داشته باشیم.

نصاب دوربین مداربسته خوب

نصاب دوربین مداربسته خوب

ریکاوری فیلم دوربین مداربسته و دانلود بهترین نرم افزار برای بازیابی فیلم هارد دوربین مداربسته را به صورت رایگان داشته باشید

دسته بندی :

تاریخ انتشار :

فهرست محتوا

دیدگاه

Comments are closed.