تنظیم جک درب پارکینگ

تنظیم جک درب ‌پارکینگ شرکت چشمان بیدار آریا

تنظیم جک درب پارکینگ

تنظیم جک درب پارکینگ

اگر شما برای درب پارکینگ خود از جک برقی استفاده کرده باشید حتما بعد از مدتی با مشکل تنظیم جک درب وارکینگ مواجه شده اید و به مشکل برخورده اید که درب پارکینگ کامل باز نشود و یا نصفه باز شود.

برای همین میخواهیم به شما تمام موارد فنی را در زمان تنظیم جک درب پارکینگ به شما آموزش دهیم و در انتها بهترین تیم فنی را جهت تنظیم و سرویس جک پارکینگ در تهران به شما معرفی کنیم.

تنظیم جک درب ‌پارکینگ

تنظیم جک درب ‌پارکینگ

تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ

مهمترین مشکلی که در جک های پارکینگ رخ میدهد این است که به صورت کامل باز و بسته نشود و برای این مشکل باید تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ را به درستی انجام دهید، این تنظیمات به صورت نرم افزاری و با تنظیم مدت زمان کورس روشن ماندن موتورهای جک انجام میشود.

به صورت کلی برای انجام این تنظیمات باید از روی برد کنترلی جک درب پارکینگ با کمک دکمه های menu و جهت های بالا و پایین دنبال گزینه TON بگردید ( البته برای اطلاعات بیشتر میتوانید از کتابچه راهنمایی جک درب پارکینگ خود استفاده کنید) و سپس مدت زمان آنرا افزایش بدهید.

البته این کار نیازمند دانش و تجربه کافی است ولی به صورت کلی روش کار به همین صورت است ولی ما توصیه میکنیم که این تنیمات را به کسی که شغل او نصب جک درب پارکینگ است بسپارید.

تنظیمات ریموت کنترل درب

جهت آموزش ست کردن و تنظیم ریموت جک درب پارکینگ و یا اصطلاح کد دادن ریموت ها لازم است که حتماً نسبت به نحوه رمز گذاری بر روی جک پارکینگ خود آشنا باشد.

قبل از هر چیز لازم است بدانید که ریموت کنترل ها در فرکانس های مختلفی مانند ۴۳۳ یا ۳۱۵ نگاه چکار میکند و از نظر ریموت ها برای اتصال به رسیور به سه دسته تقسیم می شوند عبارتند از ریموت کد فیکس، ریموت کدلرنینگ، ریموت های بلوتوثی.

با دانستن اینکه  فرکانس دستگاه شما چقدر است و نوع لیموترش ما چیست میتوانید ریموت دیگری را برای یکی دیگر از اعضای خانواده خود خریداری کنید و سپس با نزدیک کردن آن ریموت دستگاه رسیور جک پارکینگی عملیات تنظیم کردن ریموت را انجام دهید.

تنظیم برد درب برقی

ممکن است شما با مشکل باز و بسته شدن جک درب پارکینگ خودتان مواجه شده باشید و می خواهید برد درب پارکینگ خود را تنظیم کنیم بنابراین لازم است که یک آشنایی کلی نسبت به تنظیمات درب پارکینگ خودتان اول داشته باشید و سپس اقدام به تنظیم برد درب برقی کنید.

قبل از هر چیز لازم است به شما بگویم که انجام این کار بسیار تخصصی بوده و تقریبا برای هر برندی متفاوت میباشد (از آنجا که این تنظیمات بسیار حرفه‌ای و نیازمند تخصص و تجربه است شدیداً به شما توصیه می کنیم حتما از یک نصاب جک درب برقی برای این قضیه کمک بگیرید)  برد ها در جک برقی وظیفه کنترل و دریافت و صادر کردن فرمان ها را از ریموت به جک ها بر عهده دارد در زمانی که می خواهید تنظیماتی را بر روی آن انجام دهید لازم است حتماً از دفترچه راهنمای شرکت سازنده در خصوص نحوه تنظیم کردن آن اطلاعات کافی داشته باشید.

بزرگ ترین و شایع ترین مشکلاتی را که در برد درب پارکینگ ممکن است رخ دهند عبارتند از:

– عدم دریافت فرمان از ریموت این مشکل تنها با ست کردن مجدد ریموت بر روی برد کنترلی جک انجام خواهد شد.

– عدم صدور فرمان به جک برای باز و بسته کردن درب پارکینگ، این مشکل ممکن است به خاطر نوسانات برق رخ دهد د و برای حل این مشکل لازم است که از یک برق کار جهت تست کنتاکتور های خروجی دستگاه شما کمک بگیرید.

تنظیم سرعت درب اتوماتیک

تنظیم سرعت درب اتوماتیک

تنظیم سرعت درب اتوماتیک

برای تنظیم سرعت جک درب پارکینگی غالباً با استفاده از کنترل برد موجود در در این مجموعه قدرت موتور را کم و زیاد میکند.

استفاده از تغییر در قدرت موتور و مدت زمان کورس باز و بسته شدن سرعت جک برقی به واسطه موتور الکتریکی که در داخل آن قرار دارد افزایش و کاهش می یابد.

در نظر داشته باشید توقف یا باز و بسته شدن جک درب پارکینگی با استفاده از استفاده از سنسورهای که در انتهای درب ها وجود دارد کنترل میشود.

افزایش و یا کاهش سرعت باز و بسته شدن درب پارکینگ می تواند بر اساس وزن سازه درب نیز باشد که شما باید حتماً در زمان خرید جک پارکینگبا شخصی که قصد نصب جک پارکینگ شما را بر عهده دارد حتماً مشورت نمایید تا بهترین و مناسب ترین جک پارکینگی را خریداری کنید.

چرا برای تنظیم جک درب ‌پارکینگ شرکت چشمان بیدار آریا را باید انتخاب کنید

شرکت چشمان بیدار آریا به واسطه تجربه و تخصص کافی در نصب و راه اندازی انواع جک برقی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد تا خدمات سرویس و نگهداری جک برقی خودتان را به یک شرکت معتبر بسپارید تا علاوه بر اینکه از ضمانت ها و خدمات پشتیبانی و فنی این شرکت بهره برداری می کنید بهترین مشاوره را برای تنظیم جک درب پارکینگ به شما به صورت ۲۴ ساعته و در طول هفت روز هفته را ارائه نماید در صورت نیاز می توانید با مشاوران ما و متخصصان فنی ما شماره تلفن 66762449 در تهران تماس حاصل نمایید.

تنظیم جک درب ‌پارکینگ شرکت چشمان بیدار آریا

تنظیم جک درب ‌پارکینگ شرکت چشمان بیدار آریا

دسته بندی :

تاریخ انتشار :

فهرست محتوا

دیدگاه

Comments are closed.