تعمیرگاه دوربین مداربسته

دوربین مداربسته شما خراب شده است؟
تصویر دوربین محل کار شما تار است؟
رمز دستگاه دوربین را فراموش کرده اید؟
نیاز به تعمیرکار دوربین مداربسته داری؟
.
.
.
برای حل همه این مشکلات با تعمیرگاه آریا تماس بگیرد.

دوربین مداربسته مانند سایر تجهیزات الکترونیکی مانند گوشی موبایل، تلویزیون و رادیو احتمال خرابی دارند. بنابراین در صورتی که شما از دوربین مداربسته برای منزل خود استفاده می‌کنید همیشه باید نسبت به عیب یابی دوربین مدار بسته و یا تعمیر دوربین مداربسته خود آگاهی کامل داشته باشید.
بعد از نصب دوربین مدار بسته و گذشتن مدت زمانی ممکن است که دوربین مدار بسته شما دچار افت کیفیت و یا خرابی در قسمت های مختلف شود که ممکن است شما بهره‌وری خوبی از سیستم نظارتی خود نداشته باشید.
متداول ترین و عمده ترین مشکلات دوربین مداربسته، در قسمت‌های کانکتورها، کابل های ارتباطی و همچنین در قسمت هارد دستگاه ذخیره تصاویر دوربین مداربسته می باشد، توصیه می شود در صورت رخداد هر گونه مشکل به افراد متخصص در حوزه تولید مداربسته جهت تعمیر و رفع عیب سیستم حفاظتی و نظارتی خود اقدام نمایید.

تعمیرگاه دوربین مداربسته

خرابی دوربین مداربسته شامل چه مواردی است؟

  • عدم نمایش تصویر دوربین
  • عدم کار کرد دیددر شب دوربین مداربسته
  • عدم چرخش دوربین اسپیددام
  • تار بودن تصویر
  • تنظیم نبودن لنز
  • عدم ضبط تصاویر بر روی هارد DVR
  • بوق ممتد دستگاه DVR
  • هنگ کردن دستگاه DVR

متداول ترین و عمده ترین مشکلات دوربین مداربسته، در قسمت‌های کانکتورها، کابل های ارتباطی و همچنین در قسمت هارد دستگاه ذخیره تصاویر دوربین مداربسته می‌باشد.

تعمیر دوربین مدار بسته دارای ریزه کاری اساسی است و شما باید در انتخاب تعمیرگاه دوربین مداربسته بسیار دقت کنید، زیرا رفع عیب دوربین مداربسته و راه اندازی یک سیستم معیوب دوربین مداربسته بسیار کار بسیار تخصصی است و باید برای رفع مشکلات دوربین مداربسته خود یک تعمیرگاه معتبر را انتخاب کنید.
شرکت چشمان بیدار آریا، اولین تعمیرگاه دوربین مداربسته را در پاساژ امجد تهران در سال 1383 تاسیس کرده و تا اکنون با راه اندازی دو شعبه دیگر در پاساژ علاالدین2 و پاساژ یگانه در تهران بزرگترین مرکز تعمیر دوربین مداربسته در ایران است و شما میتوانید با خیال راحت بهترین مکان برای تعمیر دوربین خود را انتخاب کنید.

تعمیرات دوربین مداربسته با کادری مجرب و تجهیزات به روز، یکی از قدیمی‌ترین و مجهزترین تعمیرگاه های دوربین مداربسته در کشور آمادگی تعمیر دستگاه هایی مانند دوربین مداربسته، اسپیددام، DVR  و NVR شما مشتریان عزیز در کمترین زمان و با بهترین کیفیت را دارد.

شماره تماس با ما 66729041 021

دسته بندی :

تاریخ انتشار :

فهرست محتوا

هشتک ها
دیدگاه