بهترین دوربین مداربسته برای منزل

بهترین دوربین مداربسته برای منزل

بهترین دوربین مداربسته برای منزل

بهترین دوربین مداربسته برای منزل

از آنجایی که همه ساکنان ایران می دانند که احتمال سرقت منازل در تمامی شهر های ایران بسیار زیاد از سعی می کنم با استفاده از سیستم های امنیتی و نظارتی تا جایی که می تواند از سرقت منازل خود جلوگیری کند یکی از این راه ها نصب دوربین مداربسته می باشد، در این مقاله آموزشی میخواهیم بهترین دوربین مداربسته برای منزل را به شما معرفی کنیم و بگوییم که دوربین های مداربسته برای منزل می آید چه ویژگی ها و مشخصاتی داشته باشند و در انتها محصولی را به این منظور به شما معرفی و قیمت آن را نیز در صورت خرید شرکت چشمان بیدار آریا به شما بیان خواهیم کرد.

بهترین دوربین مداربسته برای منزل

محل نصب دوربین مداربسته در خانه

محل نصب دوربین مداربسته در منزل اولین معیار در انتخاب دوربین مداربسته منزل می باشد زیرا شما باید بدانی که دوربین خود را میخواهید در کجا وصل کنیم و چه چیزی را با چه کیفیتی می خواهی مشاهده کنید در نتیجه لازم است که محل نصب را بر اساس نیاز خودتان به نصاب دوربین مداربسته بیان کنید.

بر اساس تجارب ما در حوزه نصب دوربین مداربسته در منزل می دانیم که باید تمامی ورودی ها و خروجی ها به داخل منزل را با استفاده از دوربین مداربسته پوشش دهیم، مثلاً درب ورودی، پنجره های مشرف به خیابان البته برای طبقات همکف و اول و نهایتاً طبقه دوم، محیط داخلی حیاط خلوت و در انتها محلی را که شما ممکن است در آنجا با ارزش مانند طلا و جواهر و یا دلار و سکه خود را نگهداری می کنیم می توانید قرار دهید.

در نظر داشته باشید که انتخاب محل نصب دوربین مداربسته در منزل می‌بایست با مشاوره یک نصاب دوربین مداربسته متخصص و همچنین اعلام نیاز های شما تعیین و نهایی شود.

دوربین بیسیم بی بی کم V380

دوربین بیسیم بی بی کم V380

بهترین برند دوربین مداربسته ویژه خانه

همانطور که می‌دانید و مطالعه کرده اید دریافتی که تعداد بسیار زیادی از برندها در بازار دوربین مداربسته مخصوصاً در ایران وجود دارد  و شما می توانید با استفاده از همین برند ها اقدام به انتخاب بهترین دوربین مداربسته داخل منزل کنید ولی باید بدانید که هر کدام از این برند ها نسبت به برندهای دیگر دارای مزایا و معایبی هستند که البته باید با در نظر گرفتن مدلهای مشابه آن را مورد خرید قرار داد.

دنبال بهترین برند دوربین مداربسته ویژه منزل هستید می توانید به شما برند هایک ویژن یا داهوا و یا برند ایرانی INFINITY را به شما معرفی کنیم که هر کدام از آنها دارای تنوع وسیعی در مدل ها و کیفیت های گوناگونی در راستای خرید دوربین مداربسته مخصوص منزل هستند.

البته دوربین بیسیم که به صورت مستقیم به وای فای منزل شده و تصاویر دوربین شما انتقال می‌دهند از تمامی موارد فوق نیز بهتر هستند.  زیرا دوربین بی سیم زیاد نیازی بی سیم کشی های عریض و طویل که باعث خراب شدن ظاهر منزل و دکوراسیون داخلی منزل می شوند ندارند و همچنین نصب و راه اندازی آن ها بسیار ساده بوده و مطابق با هزینه بسیار کمتری را برای شما به همراه خواهد داشت، بهترین مدل دوربین بیسیم برای منزل دوربین بیبی کم V380 می باشد که در فروشگاه چشمان بیدار آیا با گارانتی ۲ ساله ارائه می گردد.

دوربین مداربسته مخصوص مراقبت از منزل

دوربین مداربسته مخصوص مراقبت از منزل

انتخاب دوربین مداربسته مناسب خانه

برای آنکه بتوانیم بهترین دوربین را برای منزل انتخاب کنیم باید تعداد زیادی از فاکتورها و المانها را مد نظر قرار بدهیم، فاکتورهای مورد نیاز برای انتخاب دوربین مداربسته مناسب منزل عبارتند از:

  1. تعداد دوربین مداربسته که می خواهیم در منزل نصب کنیم، در این حالت اگر فقط با یک دوربین یا دو دوربین کار شما راه می‌افتد حتماً لازم است از دوربین مداربسته بی سیم استفاده کنید زیرا با هزینه بسیار کمتری تمام نیازهای شما پوشش داده خواهد شد.
  2. کیفیت ضبط تصاویر دوربین مداربسته نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب دوربین مدار بسته مناسب منزل می باشد شما باید بررسی بکنید که با چه کیفیتی می خواهید تصاویر خود را ضبط کنید در نظر داشته باشید که در انتخاب کیفیت تصاویر دوربین مداربسته نشان دادن جزئیات و فاصله دوربین است سوژه بسیار تاثیر گذار است یک اشتباه رایج بین تمام مردم این است که میخواهند حتماً با بالاترین کیفیت را خرید کند ولی ممکن است نیاز آنها حتی با یک دوربین با کیفیت تصویر پایین تر نیز پوشش داده شود مثلاً شما با دوربین ۲ مگاپیکسل می توانید چهره افراد را تا ۱۰ متری نیز تشخیص دهید در این حالت شما نیازی به خرید دوربین ۵ مگاپیکسل ندارید، در نتیجه برای تعیین کیفیت ضبط تصاویر دوربین مداربسته حتما با یک نصاب دوربین مداربسته حرفهای مشورت کنید.
  3. نحوه انتقال تصاویر دوربین مداربسته یکی دیگر از معیارهای اساسی برای خرید بهترین دوربین مداربسته برای منزل است شما با استفاده از انواع نرم افزار های انتقال تصویر می توانید تصاویر دوربین مداربسته را بر روی گوشی موبایل خود داشته باشید ولی لازم است که بدانید کدام یک از این نرم افزارها کیفیت خدمات بهتری را به شما ارائه می کند.

ویژگی های بهترین دوربین مداربسته خانه

حالا که دانستیم برای منزل خود می باید چه دوربین مداربسته ای را انتخاب کنیم لازم است که برخی از ویژگی های مورد نیاز هر کدام را به صورت خلاصه به شما توضیح بدهیم ( در نظر داشته باشید که برخی از این توضیحات در زمان نصب دوربین مداربسته به شما کمک خواهد کرد تا کارایی بیشتری را از دوربین منزل خود داشته باشید):

–  حالت چرخشی: برخی از دوربین های مداربسته قابلیت چرخش را به طرفین دارا می باشد اصطلاحاً به این مدل از دوربین های مداربسته دوربین PTZ گفته می شود، قابلیت چرخش این توانایی را به شما میدهد که از طریق موبایل خود بتوانید تصاویر روی گوشی خود را به چپ و راست و بالا و پایین حرکت دهید در این حالت شما نقطه کور نخواهید داشت.

–  دید در شب رنگی: جدیدترین مدل دوربین های مداربسته قابلیت تصاویر رنگی را در شب نیز دارا می باشد با استفاده از این قابلیت ها شما می توانید تصاویر شب بسیار با کیفیتی نیز داشته باشیم اصطلاحاً به آن دوربین مداربسته دید در شب رنگی گفته می شود.

– قابلیت صدا دوطرفه: برخی از دوربین ها در داخل خود هم میکروفون و اسپیکر دارند و این قابلیت را به شما می دهند که بتوانید با استفاده از گوشی موبایل خود و از طریق نرم افزاری که برای ارتباط با دوربین مداربسته است بتوانید با محیطی که دوربین داخل آن نصب شده است صحبت کنید و همچنین صدای محیط را به صورت واضح بشنوید.

– ظرفیت ذخیره سازی: همه دوربین ها قابلیت اتصال کارت حافظه را دارا می باشند ولیدوربین ها تا ظرفیت‌های ۳۲ گیگ و ۶۴ گیگ را می تواند ساپورت کند و شما می باید متناسب با مدت زمانی که می خواهید تصاویر را ضبط کنید نسبت به انتخاب ظرفیت حداکثر مورد نیاز خود دوربین مداربسته را انتخاب کنید.

سخن پایانی

این مقاله آموزشی توسط شرکت چشمان بیدار آریا برای شما تهیه شده است تا شما بتوانید برای منزل خود بهترین دوربین مداربسته را تهیه کنید. همانطور که در بالا توضیح داده شد بهترین دوربین مداربسته برای منزل دوربین های بیبی کم با نرم افزار V380 می باشند که قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت ۲ مگاپیکسل و صدای دو طرفه را دارا هستند جهت خرید این محصول می توانید به فروشگاه چشمان بیدار آریا مراجعه کرده و این محصول را با گارانتی دو ساله تهیه کنید در نظر داشته باشید که نصب و راه اندازی این محصول بسیار راحت بوده و شما نیاز به نصاب دوربین مداربسته نداریم و ما تمامی فیلم های آموزشی را در داخل سایت برای شما قرار داده ایم تا به راحتی بتوانید خودتان اقدام نصب و راه اندازی این مدل از دوربین های مداربسته به نمایید .

دوربین 360 درجه

دوربین 360 درجه

دسته بندی :

تاریخ انتشار :

فهرست محتوا

دیدگاه

Comments are closed.