نصب آیفون تصویری هوشمند در تهران

آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند چیست؟

در گذشته آیفون های دربازکن یا اصطلاحاً اف اف تنها برای برقراری ارتباط صدا بین داخل منزل با خارج منزل بود بیشترین توانایی آنها باز کردن درب را از راه دور ممکن می ساخت ولی با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری آیفون تصویری هوشمند به سرعت جای خود را در تمامی منازل باز کرده و کارایی بسیار زیاد آن و کمک به هوشمند سازی و زندگی راحت تر باعث شده که کاربرد بسیار زیادی در منازل مسکونی و مخصوصاً آپارتمان ها و برج ها داشته باشد.

در این مقاله آموزشی می خواهیم به شما در خصوص انواع آیفون تصویری هوشمند و مزایای آن صحبت کرده و در انتها و معرفی بهترین مدل از این آیفون تصویری در خصوص نصب و راه اندازی آن و و هزینه های مرتبط با خرید و نصب و راه اندازی صحبت کنیم پس انتهای این مقاله آموزشی با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

کاربرد آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند یک مدل از اینترنت اشیا(IoT به طور کلی به فناوری اطلاق می‌شود که در آن تمام اشیا و وسایل اطراف ما به شبکه‌ی اینترنت و یا اینترانت متصل شده‌اند و می‌توانند از طریق آن برای هم داده ارسال کرده و با هم در ارتباط باشند) با برقراری ارتباط بین بیرون درب منزل با محیط داخل و از آن طرف با گوشی همراه شما از طریق اینترنت باعث خواهد شد چه زمان هایی که شما در منزل حضور ندارید و کسی درب منزل شما را می فشارد بلا ارتباط بین درب منزل و گوشی همراه شما برقرار شده و شما به راحتی می توانید با کسی که بیرون درب منزل است از طریق گوشی همراه خود ارتباط برقرار کنید.

در واقع نحوه کارکرد آیفون تصویری هوشمند به این صورت است که با استفاده از یک فضای ابری تمامی تصاویر بیرون منزل از طریق اینترنت بر روی اپلیکیشنی که داخل گوشی شما نصب شده است نشان داده میشود علاوه بر نمایش تصاویر شما می توانید با استفاده از قابلیت هوشمند سازی این آیفون‌ها تصاویر را نیز ضبط و در موقع مورد نیاز از آنها استفاده کنید و همچنین می توانید ارتباط را با یک واحد دیگر برقرار کرده تا در صورتی که نیاز باشد بسته ای را به همسایه شما تحویل دهد.

علت کاملا مشخص است که زمانی یک وسیله هوشمند می شود با قابلیت ها و کاربردهای بسیار زیادی را دارد اگر قرار باشد در این مقاله تمامی آنها را بیان کنیم عملاً از اصل ماجرا دور خواهیم ماند و فایده ای برای شما نخواهد داشت فقط به همین اکتفا کنید که شما مانند یک گوشی همراه هوشمند در مقایسه با نوکیا ۱۱۰۰ چه توانایی هایی می توانید از آیفون تصویری هوشمند خود نیز داشته باشید.

نصب آیفون تصویری هوشمند در تهران

نصب آیفون تصویری هوشمند در تهران

امکانات آیفون تصویری اسمارت

امکانات آیفون تصویری هوشمند بسیار زیاد است ولی به صورت خلاصه و تیتروار تنها تعدادی از آن‌ها را به شرح زیر بیان می کنیم:

– ارتباط با بیرون در زمانی که شما در منزل حضور ندارید: با استفاده از این قابلیت آیفون تصویری شما از طریق اینترنت با گوشی همراه شما ارتباط برقرار کرده و کسی که بیرون دربست را میتوانید داخل گوشی موبایل خود مشاهده و با آن ارتباط برقرار کنید و مانند اینکه شما در منزل هستید هیچگونه فرقی ندارد.

– ضبط تصاویر و صداها : ممکن است که شما بخواهید در منزل خود استراحت کنید با سایلنت کردن آیفون تصویری میتوانید آیفون خود را به نحوی خاموش کنید که تنها صدای آن قطع شود ولی کارکرد آن از بین نرود و مانند یک منشی تلفن تصاویر و صداها را از کسی که بیرون دربه است و زنگ درب خانه شما را فشرده است ضبط خواهد کرد.

-قابلیت RFID: آیفون های تصویری هوشمند شما می توانید با استفاده از یک تگ RFID به راحتی می توانید جای کلید را به تکه های هوشمند بسپارید تا به راحتی درب منزل برای شما باز و بسته شود.

– هوش مصنوعی در شناسایی چهره: معرفی چهره خودتان به آیفون تصویری هوشمند می توانید بدون نیاز به کلید و یا تگهای هوشمند به راحتی بتوانید تنها با نشان دادن چهره خود به آیفون تصویری درب را باز کنید.

تمامی موارد فوق و خیلی از موارد دیگر از کاربردهای اصلی آیفون تصویری هوشمند می باشد که امکانات بسیار زیادی را به زندگی های شهری و همچنین آپارتمان ها و مجتمع های دارای هوش مصنوعی می دهد.

قیمت آیفون تصویری

نصب آیفون تصویری در تهران به قدری رواج پیدا کرده که تمامی شرکت ها اقدام به واردات و یا تولید آیفون تصویری در ایران نمودند ولی آیفون تصویری هوشمند با توجه به قابلیت هایی که دارد و برای تعداد واحدهایی که میخواهد نصب و راه اندازی شود از قیمت حدوداً چهار و نیم میلیون تومان شروع و برای مجتمع های بزرگ و بیش از از ۵۰ واحد تا حدود ۹۰ میلیون تومان نیز ممکن است قیمتش باشد البته در نظر داشته باشید که ویژگی های هر کدام از آنها با هم متفاوت میباشد مثلاً وجود سیستم عامل اندروید SIP ایا شناسایی چهره افراد می تواند در قیمت آیفون تصویری هوشمند بسیار تاثیر گذار باشد.

اما موضوع دیگری که علاوه بر امکانات ویژگی هایی که باعث افزایش قیمت میشود برند آیفون تصویری هوشمند نیز در قیمت تمام شده آیفون تاثیر گذار خواهد بود مثلاً در برندهای ایرانی شما حدوداً ۳۰ تا ۴۰ درصد کمتر از برندهای کره ای و یا ژاپنی پرداخت خواهید کرد و در برخی موارد حتی با برندهای چینی نیز قابل رقابت می باشد.

از آنجا که هدف این مقاله معرفی قابلیت ها و توانایی های این مدل از آیفون تصویری برندی را معرفی نخواهیم کرد ولی توصیه می کنیم حتما از برند استفاده کنید که دارای خدمات پس از فروش معتبر باشد زیرا این مدل از آیفون های تصویری نیازمند ارائه آپدیت های نرم افزاری و بروزرسانی هایی برای رفع مشکلات احتمالی می باشد.

مزایایی آیفون تصویری هوشمند

مزایایی آیفون تصویری هوشمند

مزایای استفاده از آیفون تصویری هوشمند

مزایای آیفون تصویری هوشمند کاملا مشخص است و توضیحاتی که در این مقاله آموزشی دادیم کاملاً کاربرد آن برای شما مشخص شده است ولی به صورت کلی ۵ عدد از مزایای استفاده از آیفون تصویری هوشمند را در زیر بیان می کنیم:

کاربر پنسد بودن

حس راحتی و کاربر پسند بودن این مدل از آیفون ها باعث می شود که تمامی افراد از کارکرد با آن لذت ببرند و به علت استفاده از آیکون های رنگی و کاملاً مرتبط شما یک رابط کاربری بسیار ساده را در مقابل خود دارید که می توانید امکانات بسیار زیادی را از این رابط کاربری ساده و بسیار کاربردی بخواهید.

شما تنها با فشردن یک دکمه می توانید فیلمهای ضبط شده را مشاهده کنید و یا با فشردن دکمه دیگر می‌توانید با واحد دیگر به صورت مکالمه داخلی ارتباط برقرار کنید تمامی این موارد در یک ال سی دی رنگی برای شما فراهم شده است.

سیم کشی کمتر

همانطور که میدانید در آیفون های قدیمی تعداد بسیار زیادی رشته های سیم به جلوی درب از هر واحد کشیده می شد ولی با گسترش تکنولوژی استفاده از هوشمند سازی و شبکه سازی بین آیفون های تصویری باعث شده که تعداد رشته سیم ها کاهش پیدا کند که این باعث می‌شود هم هزینه نظم کم شود و هم اینکه خدمات سرویس و نگهداری را بسیار ساده و کم هزینه تر می کند. از طرفی با کاهش تعداد رشته سیم ها امنیت نیز به شدت افزایش یافته است.

کارایی بیشتر

پرواضح است که آیفون تصویری هوشمند کارایی به شدت بیشتری نسبت به آیفون های سنتی و قدیمی دارد و این کارایی باعث می‌شود که شما بیشتر از پیش استفاده از آیفون تصویری اسمارت مورد علاقه مند شوید و اگر قصد نصب آیفون تصویری در تهران را دارید می خواهید کرد که از سری های هوشمند آن انتخاب کنید.

امنیت بیشتر

همانطور که می‌دانید در آیفون های قدیمی میتوان با اتصال کوتاه بین دو رشته سیم فرمان باز شدن به درب را صادر کرد و این مشکل امنیتی باعث شد که با کاهش تعداد رشته سیم های ارتباطی با استفاده از شبکه کامپیوتری امنیت بیشتر را برای آیفون های تصویری به وجود بیاورند. این موارد فنی در نصب آیفون تصویری در تهران به قدری زیاد بود که حتی پلیس نیز به تغییر زیرساخت آیفون قدیمی با آیفون جدید به صورت یک فراخوان ملی واکنش نشان داد.

قابلیت ذخیره سازی تصاویر

قابلیت ذخیره سازی تصاویر آیفون باعث شده است که خیلی از افراد در زمان نصب آیفون تصویری در تهران بخواهند که از آیفون های سری هوشمند استفاده کنند تا در زمان هایی که در منزل نیستند بدون تو چه کسی به منزل آن ها وجود کرده و با آنها کار داشته است در این حالت قابلیت ذخیره سازی تصاویر بر روی مموری های داخلی به شدت کارایی را برای این سری از آیفون ها افزایش داده است.

آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند

چرا شرکت چشمان بیدار را برای نصب انتخاب کنیم؟

شرکت چشمان بیدار آریا با سابقه طولانی در حوزه نصب آیفون تصویری در تهران آماده ارائه تمام خدمات فنی و مهندسی در حوزه نصب و راه اندازی انواع آیفون های تصویری هوشمند در تمامی مناطق تهران با کمترین هزینه نصب و بالاترین خدمات پس از فروش و مشاوره کاملا اقتصادی و حرفه ای در حوزه سیستمهای حفاظتی و نظارتی می باشد.

در صورتی که قصه نصب و راه اندازی دوربین آیفون تصویری هوشمند را دارید می توانید با شرکت چشمان بیدار آریا تماس گرفته تا بهترین خدمات را به شما معرفی کند تا در صورت نیاز به توانید با کمترین هزینه بیشترین خدمات را از این شرکت دریافت کنید.

نصب و راه اندازی آیفون تصویری

نصب و راه اندازی آیفون تصویری در شهر تهران

دسته بندی :

تاریخ انتشار :

فهرست محتوا

دیدگاه

Comments are closed.